24 Mart 2012 Cumartesi

orçun pamela anderson ile öpüşüyor

orçun pamela anderson ile öpüşüyor evet yanlış okumadınız, bir kaç haftadır cips reklamları için ülkemizde konuk olan pamela anderson yalan dünya dizisinde konuk oyuncu olarak karşımıza çıktı. hemde inanılmaz bir şekilde.. yalan dünya dizisinde orçun karekterinin bildiğiniz gibi en büyük arzularından biri bir kadınla öpüşebilmekti ve bu hayalini pamela anderson ile geçekleştirdi. :) Neyse daha fazla yazı yazıp sizi sıkmayalım işte o sahneler :)
Gördüğünüz gibi pamela anderson aplamız orçunu yanağına küçük bir buse konduruveriyor :) Bunu görünce Türk dizilerinden bir diğeri aklıma geldi, vakti zamanında Polat Alemdar abimizi Sharon Stone öpmüştü :) hey gidi günler hey.. Meraklısını işte o video...  ara tara o videoyu bulamadım galiba sildirilmiş. ama fotoğrafı koyalım :)

yalan dünya orçun replikleri

yalan dünya orçun replikleri

sizlere bir önceki yazımızda yalan dünya orçun hakkında kısa bir bilgi vermiştik, şimdi yalan dünya dizisinden en çok sevilen orçun karekterinin repliklerini paylaşmak istedim.

yalan dünya Orçun - uşak repliği


yalan dünya orçun - babasını kandırıyor :)yalan dünya orçun - en çok sevilen sahneler

yalan dünya orçun kim ?

yalan dünya orçun kimdir ? sitede ilk olarak dizi karekterlerini tanıtmayı uygun gördüm ve en çok sevilen karekter olan orçun ile başlayacağız.


Evet, orçun kamera arkasında kimdir ?

Bartu KÜÇÜKÇAĞLAYAN, 1983 yılında Eskişehirde doğmuştur. 2004 yılından bu yana televizyon dizilerinde rol almakta ve izlenmektedir.

Gelelim Orçun kamera önüne :)

Yalan dünya dizisinde Gülistan ve Selehattin çiftinin oğludur.Yalan dünya dizisinde yegane amacı bir bayanla öpüşmek ve yürt dışına gitmektir )

Sizlere şöyle küçük bir video paylaşımı yapayım :) Orçunu biraz daha yakından tanımış olursunuz.Bir önceki yazımız olan yalan dünya ile merhaba yı okudunuz mu ? Tavsiye ediyoruz..

yalan dünyaya merhaba

yalan dünyaya merhaba, bende sizin gibi yalan dünya dizisini izleyen ve çok seven biriyim. sizler bu dizide geçen komik sahneler olsun, dizi oyuncularının replikleri vs. bir çok şeyi burada paylaşmak istiyorum. Bellimi olur yalan dünya izlerken bir sahneyi bir komediyi kaçırmış olabilirsiniz :) Bol bol paylaşalım bol bol gülelim istedim...

yalan dünya ile iyi seyirler dilerim :)